Betűméret: A A A

TÁMOP-6.2.2.A-KMR/11-1-2012-0012

„Képzési programok támogatása a Semmelweis Egyetemen az egészségügyi ágazat szolgáltatás-fejlesztése érdekében”

A támogatás összege: 128 204 792 Ft

Megvalósítás ideje: 2012.05.01. – 2014.12.31.

A projektmenedzsment :

Prof.dr. Szabó András
S.E. II.sz. Gyermekgyógyászati Klinika klinikavezető igazgató, egyetemi tanár – projekt menedzser

Kormos Ágnes
Semmelweis Egyetem Ápolásvezetési és Szakdolgozói Oktatási Igazgatóság ápolási igazgató – projekt asszisztens

dr. Tuncsik Csaba
S.E. II.sz. Gyermekgyógyászati Klinika gazdasági vezető – projekt pénzügyi vezetőtamop_kepzes-600x400[1]

Egyetem 40 dolgozója részben felnőtt,  illetve gyermek aneszteziológiai és  intenzív szakápoló képzésben vesz részt, másrészt pedig  9 fő orvosnak lesz lehetősége szakvizsgát szerezni, 1 fő szakorvosnak pedig a második szakorvosi képzést.
A Semmelweis  Egyetem Klinikáin munkaviszonyban foglalkoztatott szakorvosok, szakdolgozók, valamint szakorvos jelöltek képzési támogatása révén meg kívánjuk állítani az elvándorlást. Magasabb képzettségű és kompetencia szintű munkatársakkal a klinikákon lévő betegellátás színvonala fog nőni.
A projekt keretében 30 fő szakápoló kap új képzést – ebből 19 fő felnőtt aneszteziológiai és  intenzív szakápoló, 11 fő pedig gyermek aneszteziológiai intenzív szakápolói képzést kap.
9 fő szakorvos jelölt kap lehetőséget, hogy szakvizsgáját megszerezhessen, és 1 fő szakorvos a második alapvizsgáját teheti le a hiányszakmákban.

Kategória: TÁMOP | A közvetlen link.